Tipy na dárky a dárkové balení - radost z balení

Zvířecí překvapení?

Kdo z nás by nebyl překvapený, když jako dárek neočekávaně dostane poměrně těžkou krabici s otvory a navíc s náležitým důrazem uslyší – „netřást a otvírat prosím opatrně“.

Hmm …? Co tam asi bude… ?

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A hele překvapení … :o)

Pro efekt je ještě dobré vysypat dno chipsami. Místo klobás jde na tělo použít šiška salámu a na nohy pak klobásy celé. Jako oči a čumák můžou posloužit tmavé olivy.

Já jsem tento svůj výtvor (mimo jiné) vezla bráchovi na oslavu nového bydlení, takže jsem moc neřešila krabici. Vzala jsem tu co velikostně odpovídala a jen jsem jí převázala provázkem. K narozeninám bych určitě volila hezčí dárkové balení :o).

Co je důležité, nezapomenout vyřezat kulaté otvory. Ty jsou pro efekt nezbytné. A všechno je nutné pospojovat párátkama, aby to drželo pohromadě. Oči a uši jsem připevnila hřebíčkama (kořením). Jinak fantazii se meze nekladou. Aby se zvířátko lépe z krabice vyndalo, použila jsem jako podložku kus papírového kartonu a obalila ho alobalem.

Nápad to není můj. Inspirovala jsem se na internetu. Jen už si nepamatuji kde.

A co vy? Už jste takovýto dárek zkusili někomu věnovat?

Na blogu Radost z balení najdete nápady a tipy od samotné autorky webu i ukázky a inspirace dalších nadšenců do balení dárků a příprav nevšedních okamžiků.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.