Tipy na dárky a dárkové balení - radost z balení

Romana Jarošová DiS.

"Mám ráda přírodní materiály, nápaditost a všechno co mě nějakým způsobem inspiruje"

Už jako malá jsem ráda malovala a tvořila. Bavilo mě vyrábět osobní dárky a ještě víc mě bavilo vymýšlet různá překvapení. To mi zůstalo dodnes. Jen jsem vyrostla, začaly běžné starosti, času ubývalo a já malovat a tvořit tak nějak přestala.

Až o něco později, ve svých 26 letech, jsem se rozhodla pro vyšší odbornou školu obalové techniky a ocitla se tak ve světě balení a desigenu. Jednalo se tehdy spíš o konstrukce a tvary obalů. O to víc jsem se pak „vyřádila“, když jsem vymýšlela, jak co zabalit. Moje práce s obaly mě hodně bavila. Ale pak přišla „mateřská dovolená“. Mám dvě úžasné děti, dceru Mílu a syna Járu ... Jenže právě v průběhu šestileté rodičovské dovolené jsem se dozvěděla, že zrušili pobočku, kde jsem pracovala. Jedinou v našem kraji. Zrušili mi práci, kterou jsem měla opravdu ráda, a mně nezbylo než začít přemýšlet o něčem jiném.

V době mateřské jsem měla logicky hlavu plnou všeho, co se týká dětí a zdraví. Tak se postupně zrodil nápad založit si vlastní eshop se zdravotními a relaxačními výrobky. Tato práce se mi líbí, ale cítila jsem, že mi pořád něco chybí. Až po několika letech mi to došlo. Chybělo mi to, co mě opravdu naplňuje a baví, to, co jsem si v sobě nesla už odmala. Chybělo mi sdílení radosti ze všeho, co vymyslím a vytvořím. Chyběly mi všechny ty kreativní nápady, které bych mohla realizovat a předat dál. A protože ráda dělám a vymýšlím i to, co se týká balení a dárků, vznikl nápad vytvořit tento web. A proto ... pojďme se navzájem inspirovat a užijme si společně radost z balení. ;o)


Dárková taštička pro malé princezny

Když jsem uviděla tyhle dárkové taštičky, nedalo mi, abych na ně neupozornila. Jen škoda, že už mám…

Celý článek

Obyčejný dárkový papír se vám nelíbí? Zkuste ho oživit.

Zdá se vám jednobarevný balíček fádní? Vypadá moc obyčejně? Zkuste ho oživit přáním, vzkazem nebo originální maxi…

Celý článek

Velikonoční balíčky slepička a zajíček ze svačinových pytlíků

Pro malé koledníky můžete velice jednoduše vyrobit balíčky ve tvaru zajíčka nebo slepičky. Použijete k tomu obyčejné…

Celý článek

Dárkový balíček z pytlíku od brambůrek nebo oříšků

Opět jsem se nechala inspirovat a vyzkoušela jako dárkové balení pytlíky od brambůrek a oříšků. V podstatě…

Celý článek