Tipy na dárky a dárkové balení - radost z balení

Loom gumičky na skleničky

Období tvoření z loom gumiček mým dětem dávno skončilo a mě při pohledu na těch několik plných pytlíčků, které zůstaly netknuty, už několikrát proběhlo hlavou, co s nimi? Jako dobrý nápad mi nejprve přišlo použít je do vlasů, když dělám dceři účes z malých culíků, které se pak postupně pospojují do jednoho nebo dvou větších. To jsem ale hned po prvním pokusu, kdy jsem loom gumičky pracně z vlasů dostávala, zavrhla. I když účes držel pěkně, to se musí nechat :o) Dobré budou na konečky vlasů, až budu zaplétat copánky. Ale o ty dcerka moc nestojí, takže loom gumičky – adijé.

Jenže… Měli jsme doma oslavu, kdy přijeli i ostatní členové rodiny. Otevřelo se víno, nalilo do skleniček a protože nás bylo víc, část byla v kuchyni, část v obýváku. A tak jsme se různě pohybovali z místa na místo, z kuchyně do obýváku a to se skleničkou v ruce nebo bez ní. A znáte to… Několikrát přišlo dilema, komu která sklenička patří. A tak mě napadlo využít právě – loom gumičky.

Každý si vybral svou barvu nebo tvar a ze spoda jsme na každou nožičku nasadili loom gumičku (a máme to i ve verších :o). Důležité ale je, že účel byl splněn a už bylo jasné, která sklenička je čí a neupíjeli jsme jeden druhému :o)

Pokud to budete chtít vyzkoušet a bude vás víc než je barev, můžou si někteří nasadit na skleničku i dvě loom gumičky nebo dvě různé barvy. Hlavně si pamatovat jaké :o)

Gumičky jsem na skleničkách nechala na příště :o) Ale já myju sklo v ruce. Do myčky bych doporučila gumičky sundat. Přece jen není žádná jistota, že jsou ze zdravotně nezávadného materiálu. Navíc se můžou přetrhnout a udělat v myčce neplechu.

Na blogu Radost z balení najdete nápady a tipy od samotné autorky webu i ukázky a inspirace dalších nadšenců do balení dárků a příprav nevšedních okamžiků.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů