Tipy na dárky a dárkové balení - radost z balení

Jedlé přání zabalte do dárkového papíru

Jedlé přání, jak jsem ho osobně nazvala, je poslední dobou velmi oblíbené. Pokud jste o něm ještě neslyšeli, je to přání sestavené z části z různých nakoupených dobrot. Považuji ho za velmi vtipný osobitý dárek.

Na kus kartonu se  napíše přání a místo některých slov se použije název, který je uveden na obalu nějaké dobroty. Všechno je přilepeno průhlednou lepící páskou.

doporučuji ještě celé tohle vaše dílko zabalit tak, aby vzniklo dárkové balení. Padne na to sice téměř celá role dárkového balícího papíru (možná i dvě :o), ale překvapení bude zaručeně znásobené. Když jsem takto zabalený dárek předala partnerovi, vůbec netušil, co uvnitř je a byl zaskočený velikostí dárku :o) Copak se mu asi honilo hlavou? … Když pak vybalil své oblíbené dobroty a přečetl si k tomu přání, jeho úsměv na tváři stál za to.

Pro inspiraci stačí napsat do jakéhokoliv vyhledávače například: přání ze sladkostí . Nebo už jste nějaké podobné taky vytvořili? Pochlubte se dolu do komentářů.

Na blogu Radost z balení najdete nápady a tipy od samotné autorky webu i ukázky a inspirace dalších nadšenců do balení dárků a příprav nevšedních okamžiků.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů