Tipy na dárky a dárkové balení - radost z balení

Darujte vlastnoručně vyrobené fotopuzzle.

Mám ráda osobité dárky a tak mě napadlo vyrobit si doma fotopuzzle. Dá se totiž využít i jako přání nebo oznámení. Vymyslela jsem snadný postup, který zvládne opravdu každý cca do 20 minut. K výrobě jsou k dispozici 2 šablony, které jsem podle svého návrhu nechala zkonstruovat. Přidala jsem i jednoduchý návod na krabičku s víkem, aby byl dárek kompletní. Do krabičky můžete navíc přidat i nějakou maličkost – prstýnek, přívěsek nebo řetízek. Případně přiložit bankovku ;o)

Fotopuzzle nemusí být jen fotka, ale můžete tak vyrobit a darovat i jakékoliv přání, které si dotyčný nejprve složí a pak přečte nebo si můžete vyrobit několik originálních kousků svatebního oznámení.Vše jednoduše vytisknete, dle návodu, pomocí jednoduchých triků vystřihnete a slepíte, puzzlíky vložíte do krabičky a máte hotovo :o)) Tvary puzzlí jsou jednoduché, aby šly dobře vystřihnout.

Krabička se může polepit menším formátem obrázku, který je na fotopuzzlích. Nebo ji můžete vyrobit z barevné čtvrtky, či přírodního kartonového papíru.

V návodu najdete 2 šablony – podle potřeby čtvercový nebo obdélníkový formát.

Na puzzle můžete použít jakýkoliv obrázek. Ten si pak obdarovaný složí a třeba někam vystaví ;o) Pokud vás tato možnost osobního dárku zaujala, návod s popisem nabízím TADY.

Na blogu Radost z balení najdete nápady a tipy od samotné autorky webu i ukázky a inspirace dalších nadšenců do balení dárků a příprav nevšedních okamžiků.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.